Informacje og贸lne » Charakterystyka » Dodatkowe atuty
Atuty Szko艂y

W bie偶膮cym roku planowane jest powi臋kszenie bazy lokalowej szko艂y. Nasi uczniowie odnosz膮 sukcesy na r贸偶nych p艂aszczyznach.
Od 4 lat mamy laureat贸w nagradzanych Stypendium Prezesa Rady Ministr贸w za bardzo dobre wyniki w nauce.
Odnosimy r贸wnie偶 wiele sukces贸w w sporcie m.in. w lekkoatletyce, tenisie sto艂owym oraz strzelectwie sportowym.

W szkole dzia艂aj膮 ko艂a zainteresowa艅 skupiaj膮ce m艂odzie偶 na zaj臋ciach pozalekcyjnych;
- Klub Europejski „EUROTROS”zarejestrowany w Centrum Informacji Europejskiej-dzia艂alno艣膰 od 2000r.
>>Szkolny klub Europejski „eurotros” dzia艂a od marca 2001 roku, po zarejestrowaniu w Centrum Informacji Europejskiej. W ramach klubu, m艂odzie偶 bierze udzia艂 w wielu konkursach miedzowych i plastycznych. Klub uczestniczy w programie „Moja szko艂a w Unii Europejskiej” oraz „M艂odzi g艂osuj膮”.
Poznawanie 艣wiata i zdobywanie ciekawych do艣wiadcze艅 to wa偶ne atuty naszego klubu, kt贸re przyci膮gaj膮 m艂odzie偶.
- Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „NIKE”
>>Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „NIKE” dzia艂a od marca 2002 roku. Na uwag臋 zas艂uguje sekcja strzelectwa sportowego, w kt贸rej trenuj膮 juniorzy i juniorki. Odnosz膮 oni sukcesy w zawodach organizowanych przez KSS „Obro艅ca” , KOZSS w Ostro艂臋ce oraz Kuratorium O艣wiaty – Delegatura w Ostro艂臋ce. W marcu 2003 roku Zwi膮zek Sport贸w Obronnych w Warszawie wyposa偶y艂 nasz klub w sprz臋t strzelecki.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- Ko艂o Ekologiczne - w ramach programu edukacyjnego „ Pro Natura” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Przyjaci贸艂 Przyrody,
- Ko艂o teatralne.

- Jeste艣my szko艂膮 publiczn膮 dla m艂odzie偶y jak i doros艂ych
- Szko艂a jest dobrze usytuowana - w centrum gminy Troszyn
z mo偶liwo艣ci膮 dojazdu 艣rodkami PKS
- Jeste艣my szko艂膮 bezpieczn膮 dla ka偶dego ucznia.

Autor : MK
Zredagowa艂(a) :